V480LA80CPX10
Littelfuse Inc.
Producto No:
V480LA80CPX10
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series C-III
Energy 420J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 480 V