V480LS80BPX2855
Littelfuse Inc.
Producto No:
V480LS80BPX2855
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 550 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 732.5 V
Varistor Voltage (Max) 790 V
Series LS
Energy 180J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 480 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 640 V