V481DHB34
Littelfuse Inc.
Producto No:
V481DHB34
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 2700 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series DHB34
Energy 650J
Package / Case Square 34mm, Tabs
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 480 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 640 V