V510LC80BP
Littelfuse Inc.
Producto No:
V510LC80BP
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 799 V
Varistor Voltage (Max) 860 V
Series LC
Energy 190J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 510 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 675 V