V510LT80CP
Littelfuse Inc.
Producto No:
V510LT80CP
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 120 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series C-III
Energy 440J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 510 V