Littelfuse Inc.
Producto No:
V575SM7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 431V 1.2KA 2SMD JLEAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 389 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 431 V |
| Varistor Voltage (Max) | 473 V |
| Series | SM7 |
| Energy | - |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Maximum AC Volts | 275 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 369 V |
| Current - Surge | 1.2 kA |