Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
V7-1Z19E9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 277V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.322
$8.322
10
$6.65855
$66.5855
25
$6.32586
$158.1465
50
$6.15942
$307.971
100
$5.327125
$532.7125
250
$4.994188
$1248.547
500
$4.74449
$2372.245
1000
$4.578012
$4578.012
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Position | 0.579" (14.7mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Release Force | 20gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 25A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | V7 |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 225gf |
| Overtravel | 0.050" (1.27mm) |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 0.047" (1.2mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | V7-1 |
| Differential Travel | 0.010" (0.25mm) |