TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
VA-26519
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC CONVERTER 360V 3000W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2627.453
$2627.453
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 360V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 12.00" L x 4.00" W x 5.00" H (304.8mm x 101.6mm x 127.0mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 50 A |
| Series | VA (3000W) |
| Power (Watts) | 3000W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | TDK-Lambda Americas Inc |
| Features | Adjustable Output, Load Sharing, PFC |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 115 ~ 230 VAC |