VC020105T150WP
KYOCERA AVX
Producto No:
VC020105T150WP
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
VARISTOR 12.8V 2A 0201
En stock : 33286
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 10 V
Capacitance @ Frequency 15 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 12.8 V
Varistor Voltage (Max) 15.6 V
Series -
Energy 0.01J
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 4 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 5.6 V
Current - Surge 2 A