Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRS05A035BSE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 56V 100A DISC 7MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 50.4 V |
| Capacitance @ Frequency | 560 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 56 V |
| Varistor Voltage (Max) | 61.6 V |
| Series | VDRS |
| Energy | 1.4J |
| Package / Case | Disc 7mm |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Maximum AC Volts | 35 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 45 V |
| Current - Surge | 100 A |