VDRS07H075BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRS07H075BSE
Descripción:
VARISTOR 120V 1.2KA DISC 9MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 108 V
Capacitance @ Frequency 530 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 120 V
Varistor Voltage (Max) 132 V
Series VDRS
Energy 10J
Package / Case Disc 9mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 75 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 100 V