VDRS10D014TSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRS10D014TSE
Descripción:
VARISTOR 22V 500A DISC 12MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 19.8 V
Capacitance @ Frequency 6000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 22 V
Varistor Voltage (Max) 24.2 V
Series VDRS
Energy 4.3J
Package / Case Disc 12mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 14 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 500 A