VDRS10P050BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRS10P050BSE
Descripción:
VARISTOR 82V 2.5KA DISC 12MM
En stock : 34
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 73.8 V
Capacitance @ Frequency 1500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 82 V
Varistor Voltage (Max) 90.2 V
Series VDRS
Energy 12J
Package / Case Disc 12mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 50 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 65 V