VDRUS10T150BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRUS10T150BKE
Descripción:
VDR US 10D 4500A 150V KNLDS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 490 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series VDRUS
Energy 64J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 150 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V