VDRUS10T300BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRUS10T300BSE
Descripción:
VDR US 10D 4500A 300V STLDS BULK
En stock : 136
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 240 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series VDRUS
Energy 99J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 300 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V