VDRUS14X150BSE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VDRUS14X150BSE
Descripción:
VDR US 14D 8000A 150V STLDS BULK
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 850 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series VDRUS
Energy 98J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 150 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 200 V