VE09M00131K
KYOCERA AVX
Producto No:
VE09M00131K
Descripción:
VARISTOR 205V 1.2KA DISC 9MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 184 V
Capacitance @ Frequency 250 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 205 V
Varistor Voltage (Max) 226 V
Series -
Energy 4J
Package / Case Disc 9mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V