VE13M00301K
KYOCERA AVX
Producto No:
VE13M00301K
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 13MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 180 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series -
Energy 20J
Package / Case Disc 13mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 385 V