VE17M01150K
KYOCERA AVX
Producto No:
VE17M01150K
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
VARISTOR 180V 4.5KA DISC 17MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series -
Energy 22J
Package / Case Disc 17mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 115 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V