Hogar / Tape / VF32B CIRCLE-0.563"-2000
minImg
VF32B CIRCLE-0.563"-2000
TapeCase
Producto No:
VF32B CIRCLE-0.563"-2000
Fabricante:
TapeCase
Descripción:
TAPE DBL COAT FOAM BLK 9/16" DIA
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2
Guía del usuario
Usage Bonding
Color Black
Backing, Carrier Carrier - PVC, Liner - Paper
Product Status Active
Thickness 0.0310" (31.0 mils, 0.787mm) 1/32"
Series VF32B
Length -
Mfr TapeCase
Temperature Range 150°F (66°C) Max
Package Tape & Reel (TR)
Tape Type Double Coated Foam
Width 0.56" (14.30mm) 9/16" dia