Delta Electronics/Industrial Automation
Producto No:
VFD002EL23A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VFD-EL, 1/4HP 230V, MICRO DRIVE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$169.86
$169.86
5
$166.8276
$834.138
10
$163.79425
$1637.9425
25
$161.36738
$4034.1845
50
$157.72736
$7886.368
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Current - Output | 1.6A |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | VFD-EL |
| Type | Module |
| Wattage - Load | 200 W |
| For Use With/Related Products | VFD-EL Series |
| Voltage - Supply | 230VAC |
| Motor Type | AC Motor |
| Mfr | Delta Electronics/Industrial Automation |
| Features | - |
| Package | Box |
| Interface | RS-485 |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Variable Frequency Drive (VFD) |
| Base Product Number | VFD002 |