VFD25AMS43AFSHA
Delta Electronics/Industrial Automation
Producto No:
VFD25AMS43AFSHA
Descripción:
VFD-MS300, 15HP 11KW 460V 25A HD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 25A
Voltage - Load -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series MS300
Type Module
Wattage - Load 11000 W
For Use With/Related Products MS300 Series
Voltage - Supply 460VAC