Delta Electronics/Industrial Automation
Producto No:
VFD4A8MS23ANSAA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VFD-MS300, 1HP 0.75KW 230V 4.8A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$184.338
$184.338
5
$180.1789
$900.8945
10
$176.71425
$1767.1425
25
$173.2496
$4331.24
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Current - Output | 4.8A |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MS300 |
| Type | Module |
| Wattage - Load | 750 W |
| For Use With/Related Products | MS300 Series |
| Voltage - Supply | 230VAC |
| Motor Type | AC Motor |
| Mfr | Delta Electronics/Industrial Automation |
| Features | - |
| Package | Box |
| Interface | USB, RS-485 |
| Number of Motors | 4 |
| Control / Drive Type | Variable Frequency Drive (VFD) |
| Base Product Number | VFD4A8 |