STMicroelectronics
Producto No:
VIPER12ADIP
Fabricante:
Paquete:
8-DIP
Lote:
-
Descripción:
IC OFFLINE SWITCH 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TC) |
| Topology | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | 730V |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | VIPER™ |
| Power (Watts) | 13 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Voltage - Start Up | 14.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 38V |
| Base Product Number | VIPER12 |