STMicroelectronics
Producto No:
VIPERGAN100TR
Fabricante:
Paquete:
16-QFN (5x6)
Lote:
-
Descripción:
ADVANCED QUASI-RESONANT OFFLINE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.7285
$5.7285
10
$5.14425
$51.4425
25
$4.86286
$121.5715
100
$4.214485
$421.4485
250
$3.99836
$999.59
500
$3.587732
$1793.866
1000
$3.029835
$3029.835
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Forward, Secondary Side SR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (5x6) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Soft Start |
| Series | - |
| Power (Watts) | 75 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO |
| Package / Case | 16-VFQFN, 15 Leads, Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Duty Cycle | 50% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 23V |
| Base Product Number | VIPERGAN100 |