STMicroelectronics
Producto No:
VIPERGAN50TR
Fabricante:
Paquete:
15-QFN (5x6)
Lote:
-
Descripción:
HV CONVERTER EMBEDDING ADVANCED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.218
$4.218
10
$3.7848
$37.848
25
$3.57846
$89.4615
100
$3.101275
$310.1275
250
$2.942264
$735.566
500
$2.640088
$1320.044
1000
$2.229555
$2229.555
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-QFN (5x6) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Soft Start |
| Series | - |
| Power (Watts) | 50 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 15-VQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Duty Cycle | 50% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 23V |
| Base Product Number | VIPERGAN50 |