VersaLogic Corporation
Producto No:
VL-MPEE-E3E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MINIPCIE 1CH ETHERNET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Expansion Site/Bus | PCI Express |
| Video Outputs | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Watchdog Timer | - |
| USB | - |
| Size / Dimension | 1.18" x 2.00" (30mm x 50.95mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Digital I/O Lines | - |
| Form Factor | Mini PCIe module (full size) |
| Video Core | - |
| Series | - |
| Function | Ethernet |
| Power (Watts) | 1.27 W |
| Analog Input:Output | - |
| Cooling Type | - |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps |
| Mfr | VersaLogic Corporation |
| Package | Bulk |