Hogar / Fixed Inductors / VLF252012MT-4R7M-CA
minImg
VLF252012MT-4R7M-CA
TDK Corporation
Producto No:
VLF252012MT-4R7M-CA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 1.09A 220MOHM SM
En stock : 1525
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 690mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.09 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Inductance 4.7 µH