TDK Corporation
Producto No:
VLF403210MT-100M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 10UH 1.04A 310MOHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.29675
$12.9675
25
$1.197
$29.925
50
$0.9975
$49.875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | 700mA |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.04 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 310mOhm Max |
| Inductance | 10 µH |
| Series | VLF-M |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |