Hogar / Fixed Inductors / VLS2010ET-2R2M-CA
minImg
VLS2010ET-2R2M-CA
TDK Corporation
Producto No:
VLS2010ET-2R2M-CA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.05A 228MOHM SM
En stock : 1645
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.05 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 228mOhm Max
Inductance 2.2 µH