VLS2012ET-R47N
TDK Corporation
Producto No:
VLS2012ET-R47N
Descripción:
FIXED IND 470NH 2A 59 MOHM SMD
En stock : 1152
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.05A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 59mOhm Max
Inductance 470 nH