Hogar / Fixed Inductors / VLS201612CX-220M
minImg
VLS201612CX-220M
TDK Corporation
Producto No:
VLS201612CX-220M
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
2016
Descripción:
FIXED IND 22UH 480MA 1.32OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2016
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.32Ohm Max
Inductance 22 µH