VLS3012ET-2R2M
TDK Corporation
Producto No:
VLS3012ET-2R2M
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.35A 96MOHM SMD
En stock : 34954
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.35A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.35 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 96mOhm Max
Inductance 2.2 µH