Hogar / Fixed Inductors / VLS4012ET-100M-CA
minImg
VLS4012ET-100M-CA
TDK Corporation
Producto No:
VLS4012ET-100M-CA
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 10UH 1.33A 228MOHM SMD
En stock : 960
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 890mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.33 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 228mOhm Max
Inductance 10 µH