VLS4012ET-220M
TDK Corporation
Producto No:
VLS4012ET-220M
Descripción:
FIXED IND 22UH 630MA 468MOHM SMD
En stock : 242
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 630mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 630 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 468mOhm Max
Inductance 22 µH