VLS6045AF-100M
TDK Corporation
Producto No:
VLS6045AF-100M
Descripción:
FIXED IND 10UH 3.4A 54 MOHM SMD
En stock : 21716
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 54mOhm
Inductance 10 µH