VLS6045EX-330M
TDK Corporation
Producto No:
VLS6045EX-330M
Descripción:
FIXED IND 33UH 1.5A 228 MOHM SMD
En stock : 7027
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 175mOhm
Inductance 33 µH