VM10JB100R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
VM10JB100R
Paquete:
Radial Lead
Descripción:
RES 100 OHM 5% 10W RADIAL
En stock : 6870
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.417" (36.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 100 Ohms
Series VM
Power (Watts) 10W