STMicroelectronics
Producto No:
VND5T050AKTR-E
Fabricante:
Paquete:
PowerSSO-24
Lote:
-
Descripción:
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.5657
$45.657
25
$4.31642
$107.9105
100
$3.74072
$374.072
250
$3.548934
$887.2335
500
$3.184438
$1592.219
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | N-Channel |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Voltage - Load | 8V ~ 36V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Typ) | 50mOhm |
| Supplier Device Package | PowerSSO-24 |
| Current - Output (Max) | 24A |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | VIPower™ |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | On/Off |
| Base Product Number | VND5T050 |