Vishay Semiconductor Opto Division
Producto No:
VOR2142A8
Fabricante:
Paquete:
8-DIP
Lote:
-
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 140MA 0-400V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0255
$5.0255
10
$4.71295
$47.1295
25
$4.1895
$104.7375
50
$3.98012
$199.006
100
$3.77055
$377.055
250
$3.3516
$837.9
500
$3.142125
$1571.0625
1000
$2.93265
$2932.65
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Current | 140 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | VOR2142 |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 27 Ohms |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.36VDC |
| Base Product Number | VOR2142 |