VPF227M3R8
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
VPF227M3R8
Descripción:
CAP LITH HYBRID 220F 20% 3.8V T/
En stock : 88
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3.8 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 1kHz
Series VPF
Package / Case Radial, Can
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 220 F