VPL24-1100
Triad Magnetics
Producto No:
VPL24-1100
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 25.0VA CHAS
En stock : 179
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 49.22 mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 3500Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 53.98mm L x 82.55mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.04A
Weight 1.3 lbs (589.7 g)
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Laminated Core
Power - Max 25.0VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 24V