VPP16-1900
Triad Magnetics
Producto No:
VPP16-1900
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 30VA TH
En stock : 27
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 39.67mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 66.68mm L x 55.55mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 3.8A, Series 1.9A
Weight 1.2 lbs (544.3 g)
Type Laminated Core
Power - Max 30VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 8V, Series 16V