VPP20-2800
Triad Magnetics
Producto No:
VPP20-2800
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
En stock : 183
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 46.02mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 76.20mm L x 63.50mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 5.6A, Series 2.8A
Weight 1.7 lbs (771.1 g)
Type Laminated Core
Power - Max 56VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 10V, Series 20V