Triad Magnetics
Producto No:
VPP36-1560-B
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 46.02mm |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 76.20mm L x 63.50mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 3.12A, Series 1.56A |
| Weight | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | PC Mount: World Series™ |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 56VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 18V, Series 36V |