VPS20-6500-B
Triad Magnetics
Producto No:
VPS20-6500-B
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 85.85mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 71.37mm L x 68.33mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 13A, Series 6.5A
Weight 4.1 lbs (1.9 kg)
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Laminated Core
Power - Max 130VA
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 10V, Series 20V