VPS230-350
Triad Magnetics
Producto No:
VPS230-350
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT
En stock : 53
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 76.20mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 63.50mm L x 58.67mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 700mA, Series 350mA
Weight 2.8 lbs (1.3 kg)
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Laminated Core
Power - Max 80VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 115V, Series 230V