VPT12-8330
Triad Magnetics
Producto No:
VPT12-8330
Fabricante:
Triad Magnetics
Descripción:
PWR XFMR TORO 100VA CHAS MT
En stock : 16
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 51.0mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 87.00mm Dia x 47.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 16.66A, Series 8.33A
Weight 2.2 lbs (997.9 g)
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Toroidal
Power - Max 100VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 6V, Series 12V