VPT18-1390
Triad Magnetics
Producto No:
VPT18-1390
Descripción:
PWR XFMR TORO 25VA CHAS MT
En stock : 47
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 34.0mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 71.00mm Dia x 32.00mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 2.78A, Series 1.39A
Weight 0.882 lb (400.07 g)
Type Toroidal
Power - Max 25VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 9V, Series 18V