VR68000003324FAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
VR68000003324FAC00
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 3.32M OHM 1W 1% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.32 MOhms
Series VR68
Power (Watts) 1W